Porada od Michała godz. 10.00 - 22.00

Filmowanie ślubów i wesel w Tarnowie

Wesele to wyjątkowe, ale i stresujące wydarzenie w życiu Państwa Młodych. Wybór dobrego kamerzysty pozwala oszczędzić sobie nerwów związanych z nagraniem filmu weselnego oraz samą uroczystością. Nasza firma oferująca profesjonalne usługi wideofilmowania zapewnia dyskretnych operatorów kamery, fachowe doradztwo oraz montaż i obróbkę wideo na najwyższym poziomie.

 

Dlaczego warto powierzyć nam stworzenie filmu ślubnego?

Działamy dyskretnie, a jednocześnie z pasją i zaangażowaniem. Nagrywamy w wysokiej jakości nie tylko ważne obrazy, ale także słowa. Wykorzystujemy nowoczesną technologię (nagrywanie w jakości HD, filmowanie lustrzankami) i potrafimy sprawić, że nie umknie nam żaden moment z nawet największego wesela (filmowanie na dwie kamery). Proponujemy niestandardowe ujęcia z powietrza dzięki wykorzystaniu drona. Wiemy, że film ślubny to coś więcej niż nagranie z wesela – oferujemy pomoc w nakręceniu teledysku ślubnego czy wideopodziękowań.

 

Usługi wideofilmowania – zakres naszej oferty

Oferujemy profesjonalnie nakręcone i zmontowane nagrania nie tylko wesel. Sfilmujemy każdą uroczystość – zarówno mniejszą, o charakterze rodzinnym (komunia, chrzciny, urodziny, rocznice) jak i większą, taką jak studniówka czy bal gimnazjalny. Świadczymy także usługi w zakresie nagrywania eventów i imprez – nasze filmy stanowią profesjonalnie przygotowane i ciekawe relacje z koncertów, konferencji, a także pokazów mody czy spektakli teatralnych. Uwielbiamy wyzwania w postaci wideofilmowania dla firm – kręcimy spoty reklamowe czy materiały promocyjne.

 

Kościoły w Tarnowie, w których nagramy Twój ślub

 • Bazylika katedralna Narodzenia NMP – plac Katedralny 5, 33-100 Tarnów;
 • Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza – ul. 16. Pułku Piechoty 10, 33-100 Tarnów;
 • Parafia Świętego Krzyża i św. Filipa Neri – ul. Piłsudskiego 9, 33-100 Tarnów
 • Parafia św. Stanisława Kostki – ul. Pszenna 3a, 33-101 Tarnów;
 • Parafia św. Rodziny – ul. Krakowska 41, 33-100 Tarnów;
 • Parafia rzymskokatolicka pw. Najświętszego Serca Jezusa – ul. Lwowska 102, 33-110 Tarnów.

Domy i sale weselne w Tarnowie i okolicach

 • Dom weselny Marion – ul. Elektryczna 4B, 33-110 Tarnów;
 • Hotel Krzyski w Tarnowie – ul. Krzyska 52B, 33-100 Tarnów;
 • Hotel Kantoria – ul. Piłsudskiego 28A, 33-100 Tarnów;
 • Dom Weselny Joanna – Wietrzychowice 194, 33-270 Wietrzychowice;
 • Willa Podlesie – Rzuchowa 498, 33-100 Tarnów;
 • Hotel Tarnovia – ul. Kościuszki 10, 33-100 Tarnów;
 • Tarnowianka Park – ul. Budowlana 13, 33-100 Tarnów.

Tarnów – miejscowość na Twój ślub

Tarnów to jedna z większych miejscowości we wschodniej Małopolsce.To miasto na prawach powiatu zamieszkuje ponad 110 tys. mieszkańców. Liczba ta nie uwzględnia osób osiedlonych na pozostałym terenie aglomeracji tarnowskiej. Tarnów to ważny węzeł komunikacyjny – przez miejscowość przebiega autostrada A4 oraz linia kolejowa E30. Rozwój gospodarczy (siedziba Grupy Azoty) przyciąga przyjezdnych, zaś zabytkowy zespół urbaistyczno-architektoniczny w połączeniu z sąsiedztwem gór sprzyjają ruchowi turystycznemu.

 

Pochodzisz z okolic Tarnowa? A może planujesz zorganizować wesele w innej miejscowości? Dotrzemy do Ciebie, by nagrać Twój film ślubny! Świadczymy usługi także na terenie innych miast – w naszej ofercie znajdziesz między innymi: