Porada od Michała godz. 10.00 - 22.00

Wideofilmowanie wesel i uroczystości w Myślenicach

Wideofilmowanie to połączenie sztuki i przez lata wypracowywanego warsztatu. Zwłaszcza, jeśli chodzi o nagrywanie filmów weselnych. Wiemy co zrobić, aby słowa przysięgi na ślubnym wideo wybrzmiały głośno i z należytą powagą, przyjęcie weselne zostało nakręcone dyskretnie i ze smakiem, a wszyscy obecni na uroczystości byli zachwyceni efektem końcowym. Zachęcamy do skorzystania z usług naszych kamerzystów wszystkie Pary Młode z Myślenic i okolic!

 

Profesjonalne usługi wideofilmowania

Jako profesjonalni kamerzyści z doświadczeniem wiemy, kiedy zachowywać standardy, a kiedy działać kreatywnie, z zaangażowaniem i pasją. Nie poprzestajemy na gotowych rozwiązaniach, poszerzamy swoją wiedzą i umiejętności w zakresie obróbki obrazu czy obsługi sprzętu. To pozwala nam na realizację różnorodnych zleceń – od filmowania wystawnych wesel czy balów (w tym studniówek), przez nagrywanie kameralnych uroczystości rodzinnych (komunie, chrzciny), po kręcenie materiałów promocyjnych dla firm. Wideofilmowanie ślubów to dla nas szczególna przyjemność i wyzwanie, by najważniejszy dzień w życiu Państwa Młodych uwiecznić z wszystkimi jego radościami oraz znaczącymi słowami, gestami i spojrzeniami.

 

Film ślubny – dlaczego warto wybrać nas?

O tym, że zlecenie wideofilmowania amatorowi zazwyczaj kończy się klapą, nie trzeba nikogo przekonywać. Nakręcenie filmu ze ślubu to duże przedsięwzięcie, wymagające sprawności technicznej, umiejętności organizacyjnych oraz zmysłu estetycznego. Nasi kamerzyści dysponują nowoczesnym sprzętem (także zapasowym). Nagrywamy wesela w jakości HD, a dzięki wykorzystaniu dronów oferujemy filmowanie z powietrza. Zawsze na wstępnym spotkaniu ustalamy szczegóły dotyczące ślubnego wideo. Kręcimy nie tylko samą uroczystość, ale także teledyski ślubne czy plener w dniu innym niż wesele.

 

Kościoły w Myślenicach, w których nagramy ceremonią ślubną

  • Parafia Narodzenia NMP – ul. Królowej Jadwigi 5, 32-400 Myślenice;
  • Parafia św. Brata Alberta – os. 1000-lecia 34, 32-400 Myślenice;
  • Parafia św. Franciszka z Asyżu – ul. Zdrojowa 1c, 32-400 Myślenice.

Sale weselne w Myślenicach i okolicznych miejscowościach

  • Dom Weselny Euforia – ul. Słowackiego 121, 32-400 Myślenice;
  • Gościniec Beskid – Jasienica 272, 32-400 Myślenice;
  • Dom Weselny Dora – Jawornik 405, 32-400 Myślenice;
  • Hotel Black & White – ul. Leśna 1, 32-400 Myślenice;
  • Restauracja Dallass – Borzęta 217, 32-400 Myślenice
  • Sala Bankietowa Nedan – Pcim 1470, 32-432 Pcim.

Myślenice – o miejscowości i okolicach

Myślenice to miasto powiatowe, leżące w środkowej Małopolsce. Położone jest w odległości 30 km od Krakowa. Turystyczna dzielnica Zarabie przyciąga mieszkańców aglomeracji krakowskiej i okolic, którzy chętnie decydują się na wypoczynek w Myślenicach. W miejscowości często odbywają się rozmaite wydarzenia kulturalne organizowane z inicjatywy Myślenickiego Ośrodka Kultury. Przy placówce tej działa także teatr i kino. Miasto jest dobrze skomunikowane, co sprzyja jego rozwojowi i popularności. Przez Myślenice przebiega droga krajowa nr 7 łącząca Kraków z Chyżnem, a także fragment Zakopianki.

 

Zastanawiasz się, gdzie jeszcze możemy nakręcić Twój film ślubny? Poza Myślenicami działamy w wielu małopolskich miejscowościach. W naszej ofercie znajdują się usługi takie jak: