Porada od Michała godz. 10.00 - 22.00

Filmowanie wesel – Kraków

Przyjęcie weselne to szczególna, jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna i pełna magii zabawa. To także niezwykle ważne wydarzenie zarówno w życiu młodej pary, jak również całej jej rodziny. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i oprawie chwila ta zyskuje na swej randze, a jej podniosłość i wyjątkowy charakter sprawia, że pozostaje ona na zawsze w sercach i w pamięci nowożeńców i wszystkich gości weselnych.

 Czy warto zdecydować się na filmowanie wesela?

W dobie prężnego rozwoju i niezwykłej powszechności videofilmowania trudno wyobrazić sobie możliwość, by wykorzystać wszystkich korzyści, które daje możliwość wideofilmowania na weselu:

  • Ten wyjątkowy moment zostanie wówczas zatrzymany dla nas, naszych dzieci i całej rodziny w postaci radosnego, pięknego, wzruszającego i idealnie zmontowanego filmu wideo
  • Filmowanie wesel zyskuje więc coraz większą popularność niezależnie od możliwości finansowych, priorytetów i oczekiwań przyszłych małżonków
  • Film weselny sprawia, że nawet po wielu latach nasze emocje i radość powracają, a małżeńska miłość wciąż się umacnia

Filmowanie wesel Kraków – potrzeby i oczekiwania przyszłych małżonków

wideofilmowanie wesel krakow 300x199 Filmowanie wesel   KrakówAby zachować wyjątkowość chwili weselnej zabawy wiele młodych par już wiele miesięcy przed planowaną uroczystością intensywnie poszukuje dobrego, profesjonalnego i doświadczonego kamerzysty na wesele, który w sposób dyskretny i nienachlany będzie towarzyszył im w weselnym przyjęciu, uwieczniając za pomocą videofilmowania spontaniczne i nie pozowane obrazy radości, wzruszenia i pozytywnego stresu. Wielu przyszłych małżonków rozpoczynając ślubne przygotowania pyta o dobrego kamerzystę weselnego rodzinę, przyjaciół czy znajomych chcąc mieć pewność, że film ślubny będzie rzeczywiście wyjątkowy.

 Niestandardowe wideofilmowanie wesela – kamerzysta Kraków

Przygotowując uroczystość weselną niektóre Pary Młode szukają ofert niestandardowych, takich jak artystyczne filmowanie wesel czy filmowanie wesel lustrzanką zdając sobie sprawę, że tylko najlepszej jakości sprzęt i kamerzysta-artysta o nieprzeciętnej wyobraźni i wrażliwości będzie w stanie stworzyć wspaniały i piękny film z wesela.

Coraz modniejsze i powszechniejsze jest ponadto filmowanie na dwie kamery czy nawet filmowanie z lotu ptaka. Dzięki filmowaniu na dwie kamery można osiągnąć dużo lepsze efekty, niż w przypadku jednej kamery. Dwie kamery to dwa razy więcej możliwości, czego efektem jest o wiele ciekawszy materiał wideo z wesela i niesamowity efekt kinowy. Technika ta pozwala także uzyskać dynamiczne, nowoczesne filmy ślubne.

Filmowanie z lotu ptaka to natomiast pewnego rodzaju nowość w obszarze videofilmowania wesel – technika ta otwiera przed kamerzystą na wesele zupełnie nowe, wręcz nieograniczone możliwości, a osiągane efekty są oszałamiające. Warto skorzystać z tego typu wideofilmowania, jeśli zależy nam na nieszablonowym filmie ze ślubu.

Filmowanie wesel w Krakowie – małopolskiej stolicy sztuki i kultury – to szczególne wyzwanie. Piękne otoczenie aż się prosi to tego, by wykorzystać je w filmie ślubnym. Połączenie klimatu Starego Miasta czy Kazimierza z kreatywnością kamerzysty oraz różnymi technikami filmowania wesela pozwoli uzyskać jednocześnie nowoczesne i bogate we wrażenia wizualne wideo.

videofilmownaie wesela krakow Filmowanie wesel   Kraków

Nagrywanie wesel w technice 3d

Bardzo popularnym trendem ostatnich lat jest filmowanie wesel w 3d. Przyszli małżonkowie organizując swe przyjęcie weselne bardzo często rozpoczynają przygotowania właśnie od poszukiwań znającego tego typu tajniki kamerzysty na wesele. Filmowanie wesel w technice 3d jest bowiem techniką, która umożliwia trójwymiarowość obrazu, co sprawia, że weselna pamiątka jest niezwykle oryginalna, a nowoczesny film ślubny robi wrażenie zarówno na Parze Młodej, jak i gościach, którzy chcą ponownie przeżyć wzruszające chwile.

wideofilmowanie wesela krakow Filmowanie wesel   Kraków

 Filmowanie wesel w technice hd, full hd i 4k

Techniki filmowania wesel hd i full hd pozwalają uzyskać dużo lepszy obraz o wysokiej rozdzielczości. W technice tej coraz częściej specjalizują się liczni kamerzyści na wesele. Hd i full hd pozwalają uzyskać film ślubny w doskonałej jakości, o dużej szczegółowości obrazu, co umożliwia np. wycinanie poszczególnych scen i wywoływanie ich w formie zdjęć.

Uzyskaniem doskonałej jakości obrazu charakteryzuje się również technika nagrywanie wesel 4k. Obraz powstały dzięki filmowaniu wesel 4k ma nawet czterokrotnie większą ilość pikseli niż ten, który powstał w technice filmowania wesel full hd.

Filmowanie wesel w Krakowie i nie tylko

Przedstawiona wyżej oferta obejmuje filmowanie wesel nie tyko w Krakowie, ale także w innych miejscowościach na terenie Małopolski. Z usług profesjonalnego nagrywania ślubów i innych uroczystości można skorzystać na terenie miast takich jak: ZabierzówSkawinaZielonkiWadowiceKalwaria ZebrzydowskaNiepołomiceWieliczkaLimanowaBrzeskoMyśleniceTarnówNowy SączTrzciana.

Film ślubny – przykładowe realizacje