Porada od Michała godz. 10.00 - 22.00

Nagrywanie ślubów i wesel Wieliczka

Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi z zakresu wideofilmowania dla osób prywatnych i firm na terenie całej Wieliczki w atrakcyjnych cenach. Nagrywamy filmy z uroczystości okolicznościowych, takich jak wesela, śluby, chrzty, urodziny czy studniówki. Ponadto świadczymy usługi w zakresie filmowania eventów oraz wykonujemy profesjonalne filmy dla firm (firmy promocyjne i spoty reklamowe). Oferujemy najwyższej jakości filmy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Filmy weselne naszego autorstwa realizowane są w jakości Full HD oraz 4K. Dodatkowo w celu urozmaicenia naszych reportaży proponujemy filmowanie z powietrza (dronem), filmowanie na dwie kamery oraz nagrywanie wesel w technice 3D. Jesteśmy prężnie działającą firmą, która specjalizuje się w kompleksowej produkcji filmowej. Zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów.

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługi wideofilmowania w Wieliczce, zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą, która znajduje się tutaj.

 

Filmowanie ślubów i innych uroczystości w Wieliczce i okolicach

Szukasz kamerzysty weselnego? To doskonale trafiłeś. Oferujemy profesjonalne filmowanie ślubów i wesel. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i trendy, dzięki czemu tworzymy nowoczesne reportaże ślubne. Przygotowujemy artystyczne filmy ślubne, a efekty naszej pracy są znakomitą pamiątką na długie lata. Wspomnienia są ulotne, jednak dzięki naszemu filmowi ślubnemu najpiękniejsze chwile z życia dwojga kochających się ludzi będą trwałe. Wszystkie filmy tworzymy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Realizujemy reportaże ślubne i kilkuminutowe teledyski ślubne, będące doskonałym dopełnieniem i zwieńczeniem filmu  z wesela. Dodatkowe nagrywamy sesje plenerowe, które obecnie stały się bardzo modne. Plenerowy teledysk ślubny to ciekawy pomysł na urozmaicenie filmu weselnego, na który decyduje się coraz więcej par. Jesteśmy profesjonalistami, nie amatorami, dlatego dajemy gwarancję na jakość świadczonych usług.

Zapytaj o wolny termin na nagrywanie Twojego wesela.

 

Filmowanie imprez i eventów w Wieliczce

Doskonale wiemy, że event czy impreza firmowa to doskonały sposób na promocję swojej firmy i marki, dlatego w ramach świadczonych przez nas usług znajduje się również filmowanie eventów. Uwiecznimy najważniejsze wydarzenia mające miejsce w Twojej firmie na filmie w wysokiej jakości. Niezależnie od tego, czy to będzie relacja z eventu (np. koncertu, pokazu mody, imprezy sportowej), czy reklama firmy, dołożymy wszelkich starań, aby film z eventu był niesztamowy, niepowtarzalny, zaskakujący i stanowił niebanalną wizytówkę firmy oraz skuteczne narzędzie marketingu.

 

Najpopularniejsze sale weselne w Wieliczce i w okolicach

 • Kopalnia Soli Wieliczka – ul. Daniłowicza 10, 32-020 Wieliczka
 • Hotel i Restauracja Koral – Przebieczany 432, 32-020 Wieliczka
 • Hotel Lenart Restauracja „Pod Kominem” – ul. Prezydenta RP Gabriela Narutowicza 1, 32-020 Wieliczka
 • Garden Park Hotel *** – ul. Edwarda Dembowskiego 60a, 32-020 Wieliczka
 • Karczma Pod Wielką Solą – ul. Grunwaldzka 46, 32-020 Wieliczka
 • Folwark Zalesie – Grajów 150, 32-020 Wieliczka
 • Dworek Emilii – Tomaszkowie 440, 32-020 Wieliczka
 • Hotel Soray – ul. Krakowska 14c, 32-020 Wieliczka
 • Restauracja Savana – Łężkowice 109, 32-015 Łężkowice
 • Kompleks hotelowy Clasic – ul. Dembowskiego 60, 32-020 Wieliczka
 • Turówka Hotel & SPA – ul. Stefana Żeromskiego 1, 32-020 Wieliczka

Najpiękniejsze kościoły w Wieliczce, w których nagrywamy śluby

 • Kościół św. Sebastiana w Wieliczce – ul. Świętego Sebastiana 23, 32-020 Wieliczka
 • Kościół Rzymskokatolicki pw. św. Klemensa – ul. Zamkowa 7, 32-020 Wieliczka
 • Parafia św. Pawła Apostoła w Wieliczce – ul. Jaśminowa 2, 32-020 Wieliczka,
 • Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu – ul. Brata Alojzego Kosiby 31, 32-020 Wieliczka

 

Wieliczka – najważniejsze informacje o miejscowości

Wieliczka to miasto powiatowe w województwie małopolskim, oddalone o 13 km (w linii prostej) od Krakowa. W czasach średniowiecza Wieliczka nosiła nazwę „Magnum Sal” (Wielka Sól). Nazwa to związana jest bezpośrednio z ogromnymi skupiskami soli kamiennej znajdującej się pod ziemią na tym właśnie terenie. W czasie II wojny światowej Wieliczka znajdowała się pod okupacją wojsk niemieckich. Zaraz po II wojnie zaczął się okres systematycznego rozwoju miasta. W 1978 r. Kopalnia Soli „Wieliczka” została wpisana na Pierwszą Światową Listę Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego „UNSESCO”. Od 1996 r. całkowicie zaprzestano eksploatacji złoża i od tego czasu Kopalnia Soli jest wyłącznie obiektem turystycznym i leczniczym. W skład Wieliczki obecnie wchodzą: Zadory, Turówka, Podlesie, Lekarka, Lednica Dolna, Krzyszkowice, Krzyżowa, Koszutka, Kopalina, Kolonia, Kłosów, Klasno, Grabówki, Gościniec, Glinki, Centralna i Bogucice.
 

 

Inne miasta w okolicy Krakowa, w których wykonujemy usługi z zakresu wideofilmowania: