Porada od Michała godz. 10.00 - 22.00

Usługi wideofilmowania i montażu video Zielonki

Kapitan Kamera to firma specjalizująca się w nagrywaniu filmów z różnych uroczystości. Celem naszej firmy jest uwiecznienie i udokumentowanie najważniejszych chwil w życiu. Wykonujemy reportaże wideo zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Realizujemy filmowe reportaże z najważniejszych uroczystości, takich jak śluby, wesela, chrzty, komunie, urodziny, studniówki. Ponadto nagrywamy imprezy firmowe i eventy oraz filmy promocyjne i spoty reklamowe dla firm. Oferujemy standardową jakość HD lub Full HD, a dla bardziej wymagających Klientów proponujemy filmowanie w jakości 4K, która gwarantuje jeszcze głębsze i realistyczne ujęcia. W ramach świadczonych usług wykonujemy również filmowanie 3D, nagrywanie na dwie kamery oraz ujęcia z lotu ptaka z wykorzystaniem drona.

 

Kamerzysta na wesele w Zielonkach

Wymaga się, aby nowoczesne filmy ślubne były dynamiczne i atrakcyjne, dlatego odchodzi się od kilkugodzinnych, monotonnych filmów na rzecz 90-minutowego reportażu ślubnego wraz z krótkim teledyskiem ślubnym, który jest doskonałym zwieńczeniem całego filmu z wesela. Nowoczesna forma niejako narzuca, aby film ze ślubu był naturalny i prawdziwy, dlatego w swojej pracy staramy się być możliwie niewidoczni i za bardzo nie ingerować w przebieg uroczystości, bowiem profesjonalny kamerzysta weselny to nie reżyser, a reportażysta, który ma za zadanie oddać na filmie te wyjątkowe chwile i emocje.

 

Nagrywanie reklam i filmów promocyjnych Zielonki

Oprócz standardowych usług, takich jak nagrywanie wesel i ślubów oraz imprez okolicznościowych i eventów wykonujemy filmy reklamowe dla firm. Dobrze zrobiony film reklamowy wpływa na podniesienie prestiżu firmy, dlatego ważne jest, aby filmowanie reklam i tworzenie spotów reklamowych powierzyć profesjonalistom, którzy znają zasady sztuki filmowej, bo tylko wtedy film reklamowy może przynieść pożądany efekt. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku realizujemy wysokiej jakości filmy reklamowe, wykorzystując przy tym najnowsze rozwiązania technologiczne. Nasze firmy nadają się do emisji w telewizji.

Na specjalne życzenie naszych Klientów dodatkowo oferujemy filmowanie podziękowań dla rodziców oraz filmowy plener weselny. Obie te formy stanowią ciekawą propozycję na urozmaicenie filmu weselnego. Chcemy, aby uchwycone podczas zaślubin i wesela momenty były wyjątkową pamiątką na długie lata, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na sugestie i wskazów Klientów, jak również sami chętnie doradzamy i dzielimy się zdobytym doświadczeniem. Film weselny naszej produkcji to połączenie wysokiej jakości obrazu i dźwięku w jedną spójną całość.

Najpopularniejsze sale weselne w Zielonkach i okolicach

 • Restauracja Pallatia – ul. Krakowskie Przedmieście 201, 32-087 Zielonki-Trojanowice
 • Lokal Vagnelis – ul A3 nr 1, 32-086 Węgrzce
 • Hotel Swing – ul. Dobrego Pasterza 124, 31-416 Kraków
 • „Reduta” Centrum Bankietowe – ul. Strzelców 26, 31-422 Kraków
 • Restauracja „Deseo” – ul. Aleja 29 Listopada 137, 31-406 Kraków
 • Centrum Ambasador – ul. Generała Witolda Urbanowicza 9, 31-802 Kraków
 • Zajazd Kosynier – ul. Warszawska 95, 32-087 Zielonki
 • Dom weselny Orchidea – ul. Krakowska 56, 32-086 Węgrzce
 • Zajazd Zagłoba – Widoma 57, 32-095 Widoma
 • Dom weselny Gościniec Banasiówka – Grabowiec 49, 32-091 Michałowice

 

Kościoły w Zielonkach, w których możemy nakręcić Twój ślub

 • Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Zielonkach – ul. ks. Michalika 1, 32-087 Zielonki
 • Parafia Rzymskokatolicka Matki Boskiej Nieustającej Pomocy – ul. Rynek 3, 32-087 Bibice
 • Parafia św. Andrzeja Boboli w Wągrzcach – ul. A6 nr 4, 32-097 Węgrzce

 

Zielonki – najważniejsze informacje o miejscowości

Zielonki to gmina wiejska położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim. Przez Zielonki przebiega droga wojewódzka nr 794 w kierunku Wolbromia i droga krajowa nr 7 w kierunku Warszawy. Oprócz Krakowa Zielonki graniczą z Iwanowicami, Michałowicami, Skałą, Wielką Wsią i Zabierzowem. Zielonki oraz Bibice należały do najbogatszych wsi staropolskich. Większa część Zielonek w czasach średniowiecza była własnością polskich królów. W późniejszym czasie obszar Zielonek był skupiskiem piekarzy, którzy chętnie konkurowali z krakowskimi piekarzami.

 

Najpopularniejsze atrakcje i zabytki na terenie Zielonek:

 • Zamek i zabytkowy kościół w Korzkwi – zamek za czasów Kazimierza Wielkiego miał charakter obronny. Obecnie przyciąga turystów gotyckim relikwiarzem z XIV w., kropielnicą barokową i obrazem Jezusa Miłosiernego „Ecco Homo”.
 • Zespół Dworski w Garlicy Murowanej – w skład zespołu dworskiego wchodzi: dwór, spichlerz, lamus, brama wjazdowa i park.
 • Zespół Dworski w Owczarach.

 

Inne miasta w województwie małopolskim, w których wykonujemy usługi z zakresu wideofilmowania: