Porada od Michała godz. 10.00 - 22.00

Filmowanie wesel w Limanowej i okolicach

Ślub to, jeśli nie najważniejsze, jedno z najbardziej doniosłych i wzruszających wydarzeń w życiu Państwa Młodych. Zarówno momenty uroczyste (składanie przysięgi, podziękowania dla rodziców), jak i chwile hucznej zabawy (oczepiny, atrakcje weselne) warte są uwiecznienia, które pozwoli na ponowne przeżycie tych samych emocji i odtworzenie najpiękniejszych wspomnień. Nasza firma, oferująca kompleksowe usługi w zakresie filmowania ślubów, zadba o to, by na filmie z wesela znalazł się każdy istotny gest, a ważne słowa wybrzmiały nie tylko głośno, ale i w należytej oprawie. Dysponujemy sprzętem rejestrującym obraz wysokiej jakości. Nie zapominamy o dźwięku – wiemy, jak sprawić, by był słyszalny i naturalny. Nasi kamerzyści to doświadczeni profesjonaliści. Nie pozwalają sobie na wpadki w postaci drgającego obrazu, szumów. Posiadają wiedzę i umiejętności w zakresie obsługi programów do obróbki graficznej i zmysł estetyczny, dzięki któremu należycie wykorzystują profesjonalne oprogramowanie.

Zapewniamy filmowanie wesel z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Nagrywamy wysokiej jakości filmy ślubne dzięki:

 • filmowaniu lustrzankami,
 • filmowaniu ślubu na dwie kamery,
 • płynnym zbliżeniom i ujęciom z różnych perspektyw dzięki wykorzystaniu kranu kamerowego,
 • usłudze teledysku weselnego,
 • realizacji pleneru ślubnego w innym niż uroczystość dniu,
 • wykorzystaniu drona (ujęcia z lotu ptaka),
 • zastosowaniu kamer GoPro podczas celebracji toastów.

Zawsze uwzględniamy życzenia Klientów i dostosowujemy się do oczekiwań Młodej Pary. Szczegóły ustalamy na spotkaniach przedślubnych. Doradzamy, proponujemy rozwiązania, pomagamy w dobraniu podkładu muzycznego. Realizujemy także nawet najbardziej szalone pomysły Państwa Młodych.

 

Filmowe podziękowania weselne dla rodziców

To wzruszająca forma podziękowań dla rodziców Państwa Młodych. Filmowe wyrazy wdzięczności są oryginalniejsze i bardziej osobiste niż podarki, nie wymagają krępującego wygłaszania mowy przed wszystkimi zebranymi, a także stanowią dodatkową atrakcję dla gości. Wideo z podziękowaniami może mieć dowolną formę oraz zostać nagrane w wybranym przez Parę Młodą miejscu i czasie. Nasza firma zapewnia nie tylko profesjonalne wykonanie, ale także doradztwo w zakresie scenariusza. Wiemy, jak nakręcić energiczny teledysk ślubny, mamy też propozycje dla tych, którym zależy na bardziej stonowanych podziękowaniach. Wzruszające wideo to nie tylko urozmaicenie samej imprezy – nagranie będzie wspaniałą pamiątką. Odtworzone po ślubie pozwoli jeszcze raz przeżyć weselną uroczystość.

 

Sale weselne w Limanowej i okolicach

 • Karczma Matras – ul. Marka 52, 34-600 Limanowa;
 • Dom Weselny Jasicówka – Mordarka 209, 34-600 Limanowa;
 • Sala Bankietowa KLEOPATRA – ul. Tarnowska 1b, 34-600 Limanowa;
 • Sala Bankietowa ,,Ślazyk” – ul. Krakowska 42, 34-600 Limanowa;
 • Karczma ,,Nad stawem” – Sowliny 3, 34-600 Limanowa;
 • Limanova Hotel – ul. Generała Władysława Sikorskiego 28, 34-600 Limanowa.

Kościoły w Limanowej i okolicach, w których nagramy Twój ślub

 • Kościół Matki Boskiej Bolesnej – ul. Jana Pawła II 1, 34-600 Limanowa;
 • Kościół Wszystkich Świętych w Łososinie Górnej – ul. Koszarska 1, 34-601 Limanowa.

Limanowa – garść informacji o miejscowości

Limanowa to miasto gminne położone w południowej Małopolsce. Znajduje się w odległości 25 km na zachód od Nowego Sącza. Położenie w Beskidzie Wyspowym przyciąga przyjezdnych, którzy chętnie korzystają z usług gospodarstw agroturystycznych oraz spędzają aktywnie czas na szlakach pieszych i rowerowych. Do ważniejszych zabytków Limanowej należą muzeum regionalne Ziemi Limanowskiej, cmentarz z okresu I wojny światowej oraz pobliski  dwór w Łososinie Górnej.

 

Inne miejscowości, w których nagramy Twoje wesele

Jeśli chcesz, żebyśmy nagrali Twój ślub i przyjęcie weselne w pobliżu Limanowej lub w nieco dalej położnej miejscowości – nie wahaj się, dzwoń! Oferujemy szeroki wachlarz usług na terenie wielu miast, m.in.: