Porada od Michała godz. 10.00 - 22.00

Wideofilmowanie wesel i ślubów w Niepołomicach

Nasze oferta wideofilmowania skierowana jest do wszystkich tych, którzy oczekują profesjonalnie zrealizowanego filmu ślubnego. Głównym miejscem świadczenia naszych usług są Niepołomice i całe województwo małopolskie, ale chętnie podejmiemy się również zleceń z całej Polski. W zakresie filmowania realizujemy różnorodne przedsięwzięcia, począwszy od nagrywania ślubów, wesel, a skończywszy na produkcji spotów reklamowych czy filmów promocyjnych. To, co nas wyróżnia to przede wszystkim nieszablonowe podejście, oryginalność oraz dbałość o szczegóły. Przyjmujemy zlecenia zarówno do osób prywatnych, jak i klientów biznesowych (firm), którzy szukają profesjonalnych filmowców potrafiących sprostać każdemu wyzwaniu. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, wiedzę i profesjonalny sprzęt, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Pełny zakres naszych usług obejmuje:

 

Profesjonalny film weselny Niepołomice i okolice

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu nagrywania wesel i ślubów w Niepołomicach. Nasze filmy ślubne to produkcje, które bez wątpienia przetrwają próbę czasu, bo opowiadają prawdziwą historię o ludziach i towarzyszących ich emocjach. Znajomość nowoczesnych narzędzi wykorzystywanych w branży wideofilmowania pozwala nam tworzyć nowoczesne filmy ślubne, które będą wyjątkową pamiątką na kilka pokoleń. Klipy weselne naszego autorstwa wyróżnia dynamiczny montaż uwzględniający najciekawsze momenty ze ślubu i wesela. Nasze usługi obejmują przede wszystkim filmowanie podczas dnia ślubu (od przygotowań po oczepiny), ale świadczymy również szereg usług dodatkowych.

 

Filmowanie z drona Niepołomice

Włącznie do filmu z wesela ujęć z lotu ptaka zdecydowanie podniesie wartość filmu i jego walory wizualne. Dzięki dronowi Para Młoda uzyskuje oryginalne ujęcia z nowej perspektywy, które będą doskonałym uzupełnieniem reportażu ślubnego.

 

Filmowanie wesel techniką 3D Niepołomice

Nagrywanie wesela w technologii 3D to sposób na uzyskanie imponującego wrażenia trójwymiarowości, dzięki czemu film ze ślubu staje się jeszcze bardziej realistyczny. Film weselny 3D można oglądać na urządzeniach, które są kompatybilne z technologią 3D (np. specjalne telewizory 3D).

 

Nagrywanie wesel na dwie kamery Niepołomice

Zatrudnienie ekipy złożonej z dwóch kamerzystów i tym samym wykorzystanie na weselu dodatkowej kamery znacznie podniesie jakość video. Film ślubny realizowany na dwie kamery jest bardziej dynamiczny i atrakcyjny. Pozwala przedstawić jedną scenę z dwóch różnych perspektyw.

Sale weselne w Niepołomicach i okolicach, w których nagramy Twoje przyjęcie weselne

 • Sala Bankietowa Szafrantu – ul. Zabierzowska 7a, 32-005 Niepołomice
 • Hotel Niepołomice*** – ul. T. Kościuszki 22, 32-005 Niepołomice
 • Hotel Novum *** – ul. Grunwaldzka 15H, 32-005 Niepołomice
 • Hotel i Restauracja Zalesie – ul. Dąbrowskiego 1a, 32-700 Bochnia k. Niepołomic
 • Hotel i Restauracja Azalia – Brzezie 343, 32-015 Szarów k. Niepołomic
 • Dom weselny Anson – ul. Wielicka 97, 32-005 Niepołomice
 • Zamek Królewski Niepołomice – ul. Zamkowa 2, 32-005 Niepołomice

 

Kościoły w Niepołomicach, w których nagrywamy śluby

 • Parafia Matki Boskiej Różańcowej Niepołomice – Jazy – os. Suszówka 1, 32-005 Niepołomice
 • Parafia Rzymskokatolicka w Niepołomicach pw. Dziesięciu Tysięcy Męczenników – ul. Piękna 2, 32-005 Niepołomice

 

Niepołomice – podstawowe informacje o miejscowości

Niepołomice leżą w województwie małopolskim, od Krakowa oddalone są o 25 km w linii prostej. W Niepołomicach przecinają się ważne szklaki komunikacyjne – autostrada A4, droga krajowa nr 94, droga krajowa nr 75, droga wojewódzka nr 964. Niepołomice podzielone są na 7 osiedli, do których zalicza się: Piaski, Śródmieście, Zagrody, Zakościele, Podgrabie, Jazy i Boryczów. Najstarsze zabytki mieszczące się w Niepołomicach datowane są na połowę XIV w., najprawdopodobniej zostały wybudowane na rozkaz Kazimierza Wielkiego. Dawne dzieje miasta związane są z dworem królewskim i wizytami monarchów na zamku w Niepołomicach. Obecnie Niepołomice należą do jednej z prężnie rozwijających się gmin w Polsce. Dzięki dobrej lokalizacji jest to miejsce, w którym powstaje coraz więcej dużych korporacji i firm.

 

Miejsca w Niepołomicach, w których możemy realizować Twój wyjątkowy plener ślubny:

 • Zamek Królewski Niepołomice – gotycki zamek wzniesiony w połowie XIV w. nazywany „drugim Wawelem”
 • Puszcza Niepołomicka
 • Ogrody Królowej Bony
 • Kopiec Grunwaldzki zlokalizowany na najwyższym wzniesieniu miasta, czyli Wężowej Górze

 

Inne miasta w okolicy Krakowa, w których wykonujemy usługi z zakresu wideofilmowania: