Porada od Michała godz. 10.00 - 22.00

Jak na długo pozostać w pamięci gości dzięki wideopodziękowaniom?

Jaki jest najlepszy prezent dla rodziców od Pary Młodej? To… wdzięczność. Wyrazić ją można na wiele sposobów, żaden z nich nie jest jednak tak wzruszający i oryginalny jak wideopodziękowania z nietypowym scenariuszem. Takie nagranie wyświetlone podczas wesela i umieszczone na filmie ślubnym z pewnością sprawi, że na długo pozostaniemy w pamięci gości.

Wideopodziękowania – najbardziej nietypowe podziękowania dla rodziców

Filmowe podziękowania dla rodziców to wymagający, ale efektowny wyraz wdzięczności. Z pewnością jest bardziej widowiskowy (np. kręcony dronem z powietrza czy nakręcony w technologii 3D) niż wręczenie podarku i zaciekawi gości w większym stopniu niż wzruszająca, ale popularnie praktykowana przemowa. To nietypowe rozwiązanie również pod tym względem, że pozwala wzbogacić nasze słowa obrazem, adekwatnie dobraną muzyką lub pokazać uczucia w nieco zawoalowanej, niecodziennej formie.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wideopodziękowania uzupełnić o inne, bardziej tradycyjne wyrazy wdzięczności:

Pomysły na filmowe podziękowania dla rodziców, które zaskoczą gości

Na wesoło

Pary Młode bardzo często rezygnują z poważnych i pełnych górnolotnych słów podziękowań. Zamiast tego przygotowują humorystyczny scenariusz pełen zabawnych, często przewrotnych scenek. Wesołe podziękowania dla rodziców niejednokrotnie mogą konkurować z najlepszymi skeczami i są chętnie upubliczniane – sporo takich filmów można znaleźć na YouTubie.

Motyw pisania

To coś, co bardzo często powtarza się w wideopodziękowaniach. Na nagraniach widać Pary Młode wypisujące na kolorowych kawałkach brystolu lub malujące kredą na chodnikach za co wdzięczni są swoim bliskim. Zazwyczaj scenariusz z motywem pisania uzupełniają scenki adekwatne do wypisywanych treści i dobrana do charakteru filmu muzyka.

Zamiast jednego – dwa wesela

Rzadziej wykorzystywany scenariusz podziękowań dla rodziców opiera się na przywołaniu urywków nagrania ze ślubu rodziców. To efektowne połączenie – w najważniejszym dla Pary Młodej dniu przypomniane zostaną chwile, podczas których rodzice nowożeńców przeżywali te same emocje. Filmowe podziękowania w takiej formie spodobają się szczególnie starszym gościom, którzy mieli okazję uczestniczyć w obu ceremoniach.

Gdy nie wszyscy mogą być obecni

Jak podziękować rodzicom w dniu ślubu, jeśli nie mogą być obecni na uroczystości? Co zrobić w sytuacji, gdy mama lub tata którejś ze stron nie żyje? Dobrym rozwiązaniem będą podziękowania w formie filmu ze wspólnymi zdjęciami z przeszłości. Dadzą one namiastkę obecności drugiej osoby. Wyrażą nasze uczucia w elegancki, stonowany sposób, jednakże ze względu na nietypową sytuację z pewnością wywołają poruszenie wśród gości i będą powodem do wzruszeń.

Wideopodziękowania dla rodziców 300x169 Jak na długo pozostać w pamięci gości dzięki wideopodziękowaniom?

Jak nagrać podziękowania, by zachwycić rodziców i gości weselnych?

Amatorskie wideopodziękowania

Aby sfilmować nietypowe podziękowania dla rodziców, tak naprawdę wystarczy najprostszy sprzęt do nagrywania i osoba, która podejmie się roli kamerzysty. O pomoc można poprosić najbliższych – rodzinę, świadków, przyjaciół. Takie wideo może nie zostanie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i ujawni pewne braki, zwłaszcza kiedy wyświetli się je podczas ślubu na dużym ekranie. Jednak niewątpliwie będzie to bardzo wzruszająca pamiątka, która zadziwi zarówno ślubnych gości, jak i rodziców Pary Młodej.

Profesjonalne i wyjątkowe podziękowania dla rodziców

Jeżeli zależy nam na wysokiej jakości filmu, starannym montażu oraz możemy z weselnego budżetu przeznaczyć nieco więcej na usługi profesjonalnego kamerzysty, zdecydujmy się na nakręcenie wideopodziękowań przez fachowca. Pomoże on w realizacji każdego, nawet najdziwniejszego pomysłu, zapewni także techniczne wsparcie w przypadku nietypowego scenariusza. Nada naszemu nagraniu odpowiednią dynamikę (Młodym Parom niejednokrotnie brak wyczucia ze względu na zaangażowanie emocjonalne, co skutkuje nudnym lub tkliwym, wręcz kiczowatym filmem).

Wybór profesjonalisty z pewnością zostanie doceniony przez gości i rodziców nowożeńców. Fachowo nakręcone i obrobione podziękowania pozostaną pamiątką na długie lata, a do nagrania wszyscy wspominający uroczystość będą wracać z przyjemnością. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą i skorzystania z usług, jakie oferuje nasza firma zajmująca się profesjonalnie wideofilmowaniem.