Porada od Michała godz. 10.00 - 22.00

Filmowanie studniówek i balów gimnazjalnych

Są takie chwile z czasów szkolnych, do których szczególnie chętnie powraca się wspomnieniami. Są to istotne wydarzenia, określające pewien moment zakończenia i rozpoczęcia pewnych etapów w życiu. Do takich wyjątkowych wydarzeń zaliczamy niewątpliwie bale gimnazjalne oraz studniówki. Szczególną rolę podczas tych imprez odgrywa kamerzysta na studniówkę i bal gimnazjalny, realizujący wideofilmowanie. Któż z nas nie powraca chętnie do chwili, gdy tańczony był słynny polonez podczas studniówki? Dzięki usługom filmowania studniówek i filmowaniu balów gimnazjalnych – w każdym momencie możemy przypomnieć sobie najdrobniejsze szczegóły z tego wyjątkowego balu.

 Dlaczego filmowanie balów gimnazjalnych i studniówek jest tak popularne?

Bal gimnazjalny to impreza kończąca jeden etap kształcenia i zapowiadająca coś nowego i bardziej poważnego – naukę w liceum lub szkole zawodowej. Studniówka zaś jest jednym z najważniejszych momentów w życiu każdego maturzysty. Rozpoczyna ona wielkie odliczanie do matury. Jest ostatnią dużą imprezą przed egzaminem dojrzałości. Nierzadko skłania ona też do pewnego rodzaju refleksji nad przyszłością kształcenia, wyborem kierunku i miejsca studiów. Niemniej jednak, jest to przede wszystkim świetna zabawa w gronie przyjaciół z klasy i szkoły – takie chwile zapamiętujemy najchętniej.

Jednym z istotniejszych punktów podczas organizacji tych imprez jest rezerwacja terminu u kamerzysty na studniówkę i bal gimnazjalny. Kwestiami organizacyjnymi zajmuje się zazwyczaj specjalnie powołany komitet, który może składać się z reprezentacji Rady Rodziców, wychowawców, nauczycieli oraz uczniów. Obecnie żaden z komitetów organizacyjnych nie pozwoliłby sobie na organizację imprezy bez usług filmowania studniówki i nagrywania balu gimnazjalnego. Cena tychże usług wideofilmowania jest zwykle ustalana indywidualnie – wszystko zależy od oczekiwań organizatorów i specjalnych wymagań. Koszty videofilmowania rozkładają się jednak na wiele osób, stąd portfele pojedynczych osób nie odczuwają tego w znaczącym stopniu.

filmowanie studniowek balow krakow Filmowanie studniówek i balów gimnazjalnych

 Jakie są korzyści związane z filmowaniem balów gimnazjalnych i studniówek?

O tym, z jaką radością zawsze ogląda się film wideo ze studniówki czy balu gimnazjalnego wie każdy, kto posiada takie nagranie. Jest to niepowtarzalna pamiątka. Można ją wykorzystać chociażby podczas spotkań klasowych „po latach” jako świetny sposób na powrót do tamtych wyjątkowych chwil.

Oto, jakie jeszcze korzyści wiążą się z usługami filmowania balów gimnazjalnych i studniówek:

  • Dzięki usługom filmowania studniówek i balów gimnazjalnych uczniowie, nawet po wielu latach, mają możliwość przeniesienia się w czasie do tych pięknych, radosnych i beztroskich chwil z czasów szkolnych.
  • Niewątpliwie, gdyby nie videofilmowanie – powrót do wspomnień byłby w dużym stopniu utrudniony, a my szybko wymazalibyśmy z pamięci wiele szczegółów godnych zapamiętania.
  • Filmy wideo ze studniówek i balów gimnazjalnych stanowią ponadto świetną pamiątkę, która pozostaje w szkole – chętnie korzystają z niej nauczyciele, wychowawcy i dyrekcja.