Porada od Michała godz. 10.00 - 22.00

Filmowanie dla firm

wideofilmowanie dla firm krakow 300x202 Filmowanie dla firmNajczęściej wybierane oferty filmowania dla firm to:

Videofilmowanie wkracza obecnie w przeróżne obszary – nie kojarzy nam się już tylko i wyłącznie z nagrywaniem ślubów, komunii czy innych uroczystości rodzinnych. Wielu właścicieli nowoczesnych firm pragnie iść z duchem czasu w zakresie promocji swojego biznesu, decydując się między innymi na usługę filmowania dla firm.

Film wideo jest dla firmy doskonałą wizytówką, jak również skutecznym narzędziem do wizualnej promocji. Przedsiębiorcy zainteresowani filmowaniem dla firm pragną atrakcyjnie, w nietypowy sposób, zaprezentować swoją firmę, oferowane usługi oraz gotowe już produkty. Wideofilmowanie dla firm może przybierać różne formy, jednak zawsze bardzo się opłaca.

 Atrakcyjne usługi filmowania spotkań integracyjnych w Krakowie

Dużą popularnością cieszy się także filmowanie spotkań integracyjnych, będące świetną pamiątką nie tylko dla pracowników, ale też dla pracodawców:

  • Efektem nagrywania spotkań integracyjnych jest zazwyczaj reportaż, który wiernie odzwierciedla przebieg całej imprezy
  • Inną opcją jest niedługi film wideo (teledysk), dynamicznie zmontowany i w sposób atrakcyjny pokazujący najważniejsze punkty imprezy i oddający atmosferę towarzyszącą wydarzeniu
  • Filmowaniem imprez integracyjnych zainteresowane są przede wszystkim firmy, którym zależy na długoterminowym utrzymaniu pozytywnych relacji z pracownikami, a także budowaniu zaufania wśród klientów i kontrahentów

 Filmowanie reklam jest na topie

Ciekawą i popularną opcją, wchodzącą w skład filmowania dla firm, jest filmowanie reklam. Powstałe filmy wideo – zwane spotami reklamowymi – w sposób atrakcyjny i dynamiczny prezentują oferowane przez firmę usługi lub konkretne produkty. Filmowanie reklam wiąże się ze strategią marketingową przedsiębiorstwa. Filmy reklamowe trwają zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund i mają na celu ukazanie najważniejszych cech produktu/usługi.

 Co warto wiedzieć o filmowaniu korporacyjnym?

filmowanie dla firm krakow 300x225 Filmowanie dla firmFilmowanie korporacyjne, ściśle związane z wideofilmowaniem dla firm, jest bardzo prężnie rozwijającą się gałęzią videofilmowania. Film korporacyjny stanowi doskonały środek przekazu informacji oraz budowania pozytywnego wizerunku firmy, niezależnie od branży. Film wideo atrakcyjnie prezentuje wizerunek firmy, obejmując całe przedsiębiorstwo: obiekty, flotę aut, pracowników, zarząd, proces produkcji, gotowe już produkty, jak też dobre praktyki, które panują w firmie. Film promocyjny, otrzymany dzięki usłudze filmowania korporacyjnego jest nowoczesnym narzędziem marketingowym, które może być wykorzystywane wedle uznania – najczęściej jest to strona internetowa firmy.

 

 Korzyści związane z filmowaniem konferencji i wykładów

Bardzo popularną w ostatnich czasach usługą jest też filmowanie konferencji i wykładów. Przedsiębiorcy, jak organizatorzy tego typu wydarzeń, zawsze poszukują doświadczonego i profesjonalnego kamerzysty do filmowania konferencji. Jakość realizacji takiego filmu wideo jest priorytetowa. Być może niektórzy zastanawiają się, w jakim celu firmy decydują się na filmowanie wykładów i konferencji. Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta. Każdy rodzaj videofilmowania wykonywany jest w celach archiwalnych, jednak w przypadku filmowania konferencji i wykładów dochodzą do tego również cele promocyjne oraz prezentacyjne.