Porada od Michała godz. 10.00 - 22.00

Filmowanie urodzin

wideofilmowanie urodzin krakow 300x199 Filmowanie urodzinŚwiętowanie urodzin to wyjątkowa uroczystość. Mimo, że co roku obchodzimy urodziny – za każdym razem jest to wyjątkowa chwila. Z okazji urodzin bardzo często organizowane są przyjęcia w gronie rodziny i znajomych. Niezwykłą pamiątką dla jubilata, uczestników imprezy, ale też osób, które z różnych przyczyn nie mogły wziąć udziału w spotkaniu jest film wideo z urodzin.

Usługi filmowania urodzin cieszą się bardzo dużą popularnością. Dzięki videofilmowaniu tej uroczystości można zapamiętać nie tylko pojedyncze sceny, ale i całe sytuacje, nie zapominając jednocześnie o wspaniałej atmosferze, towarzyszącej wyjątkowej imprezie.

 Cechy dobrego kamerzysty do filmowania urodzin

Poszukując odpowiedniego kamerzysty na urodziny warto zwrócić uwagę na jego portfolio – dotychczasowe realizacje, doświadczenie w filmowaniu urodzin i innych rodzinnych uroczystości. Kamerzysta zajmujący się profesjonalnym filmowaniem urodzin powinien cechować się kreatywnością i spostrzegawczością. Musi on też mieć zawsze oczy szeroko otwarte, aby uchwycić na filmie wideo każdy istotny moment uroczystości urodzinowej. Podczas filmowania urodzin konieczne jest dostosowanie się do wymogów lokalowych. Równie ważne jest wpasowanie się w osobiste preferencje jubilata lub jego najbliższych.

filmowanie urodzin krakow Filmowanie urodzin

 Jak wygląda filmowanie urodzin dziecka w Krakowie?

Decydując się na zamówienie usługi filmowania urodzin zazwyczaj mamy do czynienia z urodzinami dziecka. Standardowe wideofilmowanie w tym zakresie obejmuje najczęściej następujące elementy:

  • Nagrywanie przebiegu przyjęcia urodzinowego
  • Filmowanie rozpakowywania prezentów
  • Dodatkowe atrakcje, np. zabawy z animatorami
  • Montaż relacji wideo