Porada od Michała godz. 10.00 - 22.00

Filmowanie hd

film30 300x200 Filmowanie hdPotęp technologiczny w dziedzinie wideofilmowania nieustannie daje o sobie znać. Na rynku znaleźć można coraz to nowocześniejsze sprzęty, kamery wideo, aparaty cyfrowe, które zapewniają realizację nagrań wideo w niesamowitej jakości. W dziedzinie videofilmowania najwyższą proponowaną obecnie jakością jest filmowanie w technice 4k. Technologia ta w znaczący sposób przewyższa możliwości filmowania hd i full hd. Z pewnością warto poznać bliżej tę technikę, aby wiedzieć, jakiego rodzaju efekty można dzięki niej osiągnąć.

Poszukując profesjonalnego kamerzysty do wideofilmowania hd, full hd i 4k z pewnością znajdziemy bardzo wielu specjalistów.

 Co wyróżnia technikę wideofilmowania 4k w Krakowie?

Oto kilka najważniejszych mocnych stron filmowania w 4k:

  • Obraz, który powstaje podczas wideofilmowania 4k posiada nawet cztery razy więcej pikseli w porównaniu do nagrania zrealizowanego za pomocą filmowania hd
  • Obraz jest ostrzejszy, bardziej wyrazisty, zapewnia głębie i wiernie odzwierciedla rzeczywistość
  • Format 4k pozwala na rejestrację obrazu z czterokrotnie większą ilością szczegółów w porównaniu do filmów full hd
  • Niesamowitych efektów filmowania w 4k tak naprawdę nie da się porównać z żadną dotychczas stosowaną techniką videofilmowania

 Wysoka jakość dzięki filmowaniu w hd i full hd

Filmowanie w hd oraz nagrywanie full hd również gwarantują wysoką jakość rejestrowanego dźwięku i obrazu. Technologia ta wykorzystywana jest nie tylko w kamerach wideo, ale też podczas filmowania lustrzanką. Dzięki doskonałej jakości i dużej szczegółowości obrazu możliwe jest wycinanie wybranych scen oraz wywoływanie ich w formie fotografii.

Dzięki wideofilmowaniu hd i full hd można prezentować nagrania wideo na dużym ekranie – pokaz takiego filmu odbywa się na dużo wyższym poziomie. Jeżeli dodatkowo realizacja filmu wideo odbywa się poprzez filmowanie na dwie kamery, to niepowtarzalne wrażenia odbiorcze są gwarantowane. Obecnie największą popularnością cieszy się filmowanie ślubów i filmowanie wesel w technologii hd oraz full hd, do których dołącza również nagrywanie w technologi 4k.