Porada od Michała godz. 10.00 - 22.00

Filmowanie wesel w Zabierzowie

W życiu nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy, więc my zadbamy o to, aby uwiecznić te wyjątkowe chwile z dnia ślubu. Oferujemy wykonanie nowoczesnego filmu ślubnego, który będzie wyjątkową pamiątką na długie lata. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze realizacje były niepowtarzalne, tak jak chwile, które chcemy uwiecznić. To, co nas wyróżnia w branży usług wideofilmowania, to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, nowatorskie podejście do tematu oraz nowoczesny sprzęt, na którym pracujemy, co przekłada się na uzyskanie wysokiej jakości finalnego reportażu ślubnego.

Nasze filmy weselne nie mają nic wspólnego z długimi i nudnymi filmami, które się przewija. Tworzymy dynamiczne filmy ze ślubu wzbogacone krótkim teledyskiem ślubnym, będącym formą podsumowania najważniejszych momentów z wesela. W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, nagrywający filmy w jakości Full HD, a na życzenie Klientów istnieje możliwość nagrania filmu weselnego w jakości 4K. Dla osób ceniących niestandardowe rozwiązania oferujemy nagrywanie wesel lustrzankami DSLR, filmowanie przez dwóch kamerzystów (na dwie kamery), filmowanie wesel w 3D. W celu urozmaicenia video wykorzystujemy również drony, które pozwalają włączyć do filmu ujęcia z powietrza. W zależności od preferencji Pary Młodej dbamy o odpowiednią oprawę graficzną i dźwiękową. Gwarantujemy elastyczną współpracę.

Więcej informacji na temat usług wideofilmowania wesel z Kapitan Kamera znajduje się tutaj.

Ponadto wykonujemy również reportaże okolicznościowe z innych ważnych wydarzeń, takich jak: chrzciny, komunie, urodziny, osiemnastki, studniówki, rocznice, bale gimnazjalne.

 

Filmowanie dla firm Zabierzów

Obecnie usługi wideofilmowanie to nie tylko nagrywanie ślubów i wesel, ale również przygotowywanie materiałów wideo dla firm. Nasza oferta skierowana bezpośrednio dla klientów biznesowych obejmuje m.in. filmowanie reklam, filmowanie konferencji i wykładów, tworzenie profesjonalnych filmów korporacyjnych (corporate video). Jeśli chcesz, aby Twoja firma była postrzegana jako nowoczesna, zacznij od podstaw, czyli odpowiedniej promocji. Chętnie pomożemy Ci przygotować profesjonalną wizytówkę dla Twojej firmy.

 

Filmowanie imprez i eventów Zabierzów

Każde wydarzenie, którego jesteśmy świadkiem, może być warte uwiecznienia, dlatego wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom, przygotowaliśmy specjalną ofertę na filmowanie imprez i eventów. Kompleksowo wykonujemy relacje różnego rodzaju imprez masowych, takich jak koncerty, pokazy mody, spektakle teatralne czy przedsięwzięcia sportowe.

 

Najpopularniejsze sale weselne w Zabierzowie i okolicach, w których nagramy Twoje wesele

 • Restauracja Grube Ryby – ul. Śląska 57A, 32-080 Zabierzów
 • Pałac Radziwiłłów – ul. Krakowska 1, 32-083 Balice
 • Dwór w Tomaszowicach – ul. Krakowska 68, 32-085 Tomaszowice k. Zabierzowa
 • Restauracja Krakowskie Przedmieście – ul. Krakowska 280, 32-080 Zabierzów
 • Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek – ul. Handlowców 14, 32-085 Modlniczka
 • Brzoskwinia Ogród – ul. Brzoskwinia 249, 32-084 Brzoskwinia k. Zabierzowa, Krzeszowic, Liszek, Krakowa
 • Hotel Jurajski – ul. Jurajska 2A, 32-085 Modlnica

Kościoły w Zabierzowie i okolicach, w których nagrywamy śluby

 • Kościół Rzymskokatolicki pw. św. Franciszka z Asyżu – ul. Kolejowa 7, 32-080 Zabierzów
 • Parafia Świętego Marcina w Krzeszowicach – ul. Grunwaldzka 1, 32-065 Krzeszowice k. Zabierzowa
 • Parafia Świętego Jana Pawła II w Krzeszowicach – ul. Żbicka 43, 32-065 Krzeszowice k. Zabierzowa

Zabierzów – najważniejsze informacje o miejscowości

Gmina Zabierzów należy do jednych z największych gmin w województwie małopolskim, liczy około 25 tys. mieszkańców (stan na 2017 r.). Na terenie Zabierzowa znajduje się Port Lotniczy Kraków Balice wraz z bazą Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Balice-LPR). Przez Zabierzów przepływa rzeka Rudawa oraz przebiegają główne węzły komunikacyjne, takie jak autostrada A4, droga wojewódzka nr 774, droga krajowa nr 79. Zabierzów sąsiaduje z Krakowem, Krzeszowicami, Liszkami, Wielką Wsią i Jerzmanowicami-Przeginią.

 

Ciekawe miejsca na realizację pleneru ślubnego w Zabierzowie:

 • Pałac Radziwiłłów w Balicach – XV-wieczny pałac będący niegdyś siedzibą rodów szlacheckich
 • Dwór z otoczeniem parkowym w Bolechowicach wybudowany w drugiej połowie XVIII w. w stylu klasycystycznym
 • Dwór z otoczeniem parkowym w Niegoszowicach – przed pałacem znajduje się piękny park krajobrazowy, sam dwór pochodzi z przełomu XVIII i XIX w.
 • Zespół Dworski w Ujeździe
 • Zespół Dworski w Więckowicach – pochodzi z połowy XIX w., został wybudowany przez Juliusza Ozdoba Florkiewicza. W skład zespołu wchodzi m.in. neogotycki dwór w stylu eklektycznym
 • Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie

Inne miasta w okolicy Krakowa, w których wykonujemy usługi z zakresu wideofilmowania: