Porada od Michała godz. 10.00 - 22.00

Filmowanie ślubów i uroczystości w Brzesku

Dobry kamerzysta to gwarancja nie tylko uwiecznionej, ale i udanej imprezy. Profesjonaliści świadczący usługi wideofimowania wiedzą, jak nakręcić film ślubny, a podczas samej ceremonii są niewidoczni i dyskretni. Pamiętają o tym, że uroczystość rodzinna wymaga bycia świetnym obserwatorem – nakręcenia każdego istotnego gestu, zwrócenia uwagi nie tylko na obraz, ale i słowa. Potrafią też zaskoczyć – zaproponować nietypowy scenariusz lub muzykę do teledysku ślubnego, czy oryginalne wideopodziękowania dla rodziców, które mogą być ciekawą formą na urozmaicenie filmu ze ślubu. 

 

Filmowanie wesel i ślubów w Brzesku i okolicach

Nagrywamy wesela od A do Z. Uwieczniamy przysięgę małżeńską, przyjęcie ślubne, nagrywamy wideopodziękowania oraz teledyski z udziałem Państwa Młodych. Pomagamy w przygotowaniu scenariusza i jego realizacji. Wiemy, jak pracować z ludźmi przed kamerą – szczególnie z tymi, którym brak jakiegokolwiek doświadczenia scenicznego. Dbamy nie tylko o jakość nagrania, ale i komfort gości weselnych – tworzymy atmosferę sprzyjającą wypowiedziom, a nawet małym szaleństwom przed kamerą. Po zebraniu materiału dokonujemy jego profesjonalnej obróbki za pomocą zaawansowanych narzędzi graficznych.

 

Wideofilmowanie imprez i eventów w Brzesku

Mieszkańcy Brzeska i okolic mogą skorzystać z usług profesjonalnych kamerzystów nie tylko przy okazji wesela. Filmujemy także mniejsze uroczystości (studniówki, chrzciny, komunie). Nagrywamy eventy, imprezy tematyczne czy plenerowe. W naszej ofercie znajduje się wideofilmowanie dla firm – rejestrujemy wydarzenia branżowe czy konferencje zarówno dla celów archiwalnych, jak i marketingowych. Uwielbiamy także wyzwania w postaci filmowania oryginalnych reklam czy niestandardowych materiałów promocyjnych. Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną ofertę!

 

 

Kościoły w Brzesku, w których nagramy Twoją ceremonię ślubną

  • Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła i św. Jakuba Apostoła, (kościół św. Jakuba Apostoła) – Plac Świętego Jakuba 1, 32-800 Brzesko;
  • Parafia Matki Bożej Częstochowskiej – ul. Hugo Kołłątaja 15a, 32-800 Brzesko;
  • Parafia Miłosierdzia Bożego – ul. Jana Pawła II 2, 32-800 Brzesko.

Sale weselne w Brzesku i okolicach

  • Restauracja Podzamcze – Melsztyn 50, 32-800 Brzesko;
  • Restauracja Galicyjska – ul. Tadeusza Kościuszki 61, 32-800 Brzesko;
  • Hotel Planeta Brzesko – ul. Pomianowska 2B, 32-800 Brzesko;
  • Hotel JAGA – ul. Tadeusza Kościuszki 32, 32-800 Brzesko;
  • Sala Bankietowa GRECJA – Mikołaja Kopernika 18, 32-800 Brzesko;
  • Dom Weselny Biesiada Przy Lesie – Gnojnik 657, 32-864 Gnojnik.

Brzesko – miejscowość na Twój ślub

Brzesko to niewielkie, ponad 17-tysięczne miasto zlokalizowane w północno-wschodniej Małopolsce. Jego nazwa wywodzi się od słowa ,,brzeg” i odnosi się do położenia nad rzeką Uszwicą. Usytuowanie na Pogórzu Wiśnickim i duża ilość terenów zielonych (Park Jordanowski, Park Jana Albina Goetza) sprawiają, że Brzesko jest miejscem przyjaznym dla mieszkańców i przyjezdnych. Uroku miastu dodaje zabytkowa architektura (Pałac Goetza, cmentarze żydowskie i wojenny), jednak najbardziej znanym budynkiem w miejscowości jest browar Okocim.

Inne miasta, w których skorzystasz z usług naszego kamerzysty

Z profesjonalnych usług wideofilmowania skorzystać mogą skorzystać mieszkańcy nie tylko Brzeska, ale także okolicznych czy nieco dalej położonych miejscowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w szczególności: