Porada od Michała godz. 10.00 - 22.00

Filmowanie ślubów i wesel w Trzcianie

Ślub to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu Państwa Młodych. Podniosłe wydarzenie wieńczone jest równie wyjątkową zabawą – weselem. Zadaniem kamerzysty jest sprawić, aby te ulotne, pełne emocji chwile pozostały niezapomniane. Nasze usługi dają Parze Młodej i gościom weselnym możliwość powrotu myślami do obrazów, gestów i słów z pamiętnego dnia. 

 

Profesjonalny film ślubny

Nagrywamy profesjonalne filmy weselne. Zamiast wielogodzinnych relacji kręcimy weselny reportaż – krótkie, treściwe i ciekawe wideo. Poruszamy się dyskretnie wśród gości, umiejętnie uwieczniamy ceremonie kościelne. Oferujemy rozmaite usługi w obszarze technik wideofilmowanianagrywanie lustrzankami, filmowanie na dwie kamery, kręcenie filmów w jakości HD czy nowatorskie filmowanie 3D. Wiemy, że profesjonalne nagranie ze ślubu to nie tylko wideo z samej uroczystości – dla wielu par nakręciliśmy dynamiczne teledyski ślubne oraz pomogliśmy w uwiecznieniu wzruszających wideopodziękowań.

 

Wideofilmowanie – jakie wydarzenia nagramy dla Ciebie?

Poza filmowaniem ślubów oraz wesel oferujemy nagrywanie uroczystości oraz kręcenie materiałów dla firm (wideo z konferencji, spotów reklamowych). Uwieczniamy wydarzenia kameralne – chrzciny, komunie – oraz te większe – osiemnastki, bale maturalne. Nagranie koncertu czy innej masowej imprezy nie stanowi dla nas problemu. Pomożemy również nie tylko w kręceniu, ale także tworzeniu profesjonalnego teledysku czy wywiadu. Zadbamy o montaż i obróbkę nagrania, ale pomożemy w ułożeniu scenariusza, doborze muzyki oraz stworzymy swobodną, przyjacielską atmosferę na planie.

 

Kościoły w Trzcianie i okolicach, w których nagramy Twój ślub

  • Kościół parafialny pw. św. Małgorzaty – Trzciana 1, 32-733 Trzciana;
  • Parafia rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa – Muchówka 56, 32-722 Muchówka;
  • Kościół pod wezwaniem świętego Józefa Oblubieńca NMP – Kierlikówka 102, 32-732 Kamionna.

Sale weselne w Trzcianie i pobliskich miastach

  • Sala Weselna Arkadia – Trzciana 397, 32-733 Trzciana;
  • Sala weselna Albatros – ul. Wiśniowa 59, 32-765 Rzezawa;
  • Hotel i Gospoda Pod Kamieniem – Lipnica Górna 304, 32-724 Lipnica Górna.

Trzciana – fakty i ciekawostki

Trzciana to gminne miasto zlokalizowane w środkowej Małopolsce. Miejscowość jest niewielka i liczy zaledwie 1600 mieszkańców. Położenie na Pogórzu Wiśnickim, bliskość Beskidu Wyspowego i przepływający przez miasto Potok Sanocki przyciągają osoby szukające spokoju i kontaktu z naturą. To także raj dla ekologów – obszar objęty jest częściową ochroną ze względu na walory przyrodniczo-krajobrazowe, znajdują się tu pomniki przyrody. Specyficzny, sielski klimat Trzciany podkreślają liczne przydrożne kapliczki.

 

Planujesz wesele w okolicach Trzciany? A może potrzebujesz kamerzysty na uroczystość organizowaną w innej miejscowości? Zapoznaj się z pełnym wachlarzem naszych usług. Oferujemy m.in.: